Pojďte do toho s námi! Hledáme jak zkušené profíky, tak čerstvé absolventy.

Technologická agentura ČR je místo plné příležitostí a skvělých lidí, kteří společně vymýšlí inovativní věci a projekty, které dávají šanci českým výzkumníkům vyšvihnout se mezi světovou špičku ve svém oboru.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

Benefity


Máme jak příspěvky na stravování v podobě stravenkové karty, tak příspěvek na sport a relaxaci s Multisportkou

Pružná pracovní doba

Kromě pružné pracovní doby Vás navíc čeká 5 týdnů dovolené nebo 5 sick days

Interní vzdělávání


Vítáme a plně podporujeme vzdělání našich zaměstnanců, ať už využitím příspěvku na jazykové vzdělání nebo rozsáhlého vzdělávacího systému

Pet friendly


V celé agentuře jsou naše kanceláře pet friendlyJAK TO VIDÍ LIDÉ Z TAČRu
NA ČEM SI ZAKLÁDÁME

HIERARCHII JSME NAHRADILI PŘÁTELSTVÍM

Přátelská atmosféra je u nás jednou z nejdůležitějších věcí. Díky tomu tu vládne otevřená atmosféra plná skvělých lidí, mezi kterými se nemusíme bát vyjadřovat své názory a nebo to, když s něčím nesouhlasíme.


MÁME ODVAHU A CHUŤ MĚNIT VĚCI

V TA ČR se nebojíme zkoušet nové přístupy, nápady, ale i chybovat. Držíme se hesla, že když nemůžeme najít cestu, tvoříme si vlastní.

MÍSTO PLNÉ PŘÍLEŽITOSTÍ

Vítáme a podporujeme rozvoj lidí v naší agentuře. Pomocí osobního přístupu se snažíme dát každému prostor tam, kde by své dovednosti mohl uplatnit a dále je rozvíjet.

S PROFESIONALITOU A NASAZENÍM

Dodržování termínů a kvalitně odvedená práce je pro nás stěžejní. Společně s tím si zakládáme na respektování nastavených pravidel a postupů, které si společně domluvíme.

FAQ


ZAUJALI JSME VÁS?


Více informací o hodnocení naší firmy naleznete na stránkách: