Právník/Právnička

JAKÁ BUDE NÁPLŇ VAŠÍ PRÁCE:

právní agenda související s právem veřejné podpory a poskytováním dotací

právní podpora chodu agentury

příprava analýz a právních stanovisek pro vedení organizace

administrace veřejných zakázek pro potřeby TA ČR

právní podpora ostatních útvarů agentury

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

dokončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo v ČR - pozice je vhodná i pro absolventy

dobrou znalost anglického jazyka

rychlé osvojení nových informací a schopnost s nimi dále pracovat

komunikativnost, chuť se dále rozvíjet a vzdělávat

podíl na týmové spolupráci

pečlivost, spolehlivost

výhodou je orientace v právu veřejné podpory (zákon č. 130/2002 Sb.) nebo praxe v zadávání veřejných zakázek

CO VÁM ZA TO NABÍZÍME:

práci v moderním prostředí a přátelském kolektivu

možnost dalšího profesního i osobního rozvoje

místo výkonu práce dobře dostupné MHD v Praze - Dejvicích

systém zaměstnaneckých benefitů

hlavní pracovní poměr na dobu určitou jako zástup za mateřskou dovolenou

předpokládaný nástup 1. 11. 2021

Jak Vás vidí Vaše budoucí nadřízená Nikola Pluhařová:

Hledáme přátelského a aktivního člověka, který zapadne do našeho mladého kolektivu a bude s námi sdílet naši radost z možnosti podporovat český výzkum. Jsme moderní organizace, která je otevřená novým nápadům a zároveň nabízí možnost se naučit spoustu nového, sdílet, růst a rozvíjet se.

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, pošlete nám své CV a motivační dopis prostřednictvím odpovědního formuláře níže,
a to nejpozději do 30. září 2021.