Právník/Právnička

JAKÁ BUDE NÁPLŇ VAŠÍ PRÁCE:

právní podpora v oblasti veřejných zakázek a veřejné podpory

právní podpora chodu agentury

příprava analýz a právních stanovisek pro vedení organizace

právní podpora ostatních útvarů agentury

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

dokončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo v ČR

min. 5 let pracovních zkušeností v oblasti práva, z toho min. 3 roky zkušeností v oblasti veřejných zakázek nebo veřejné podpory

komunikativní znalost anglického jazyka

rychlé osvojení nových informací a schopnost s nimi dále pracovat

komunikativnost, chuť se dále rozvíjet a vzdělávat

podíl na týmové spolupráci

pečlivost, spolehlivost

CO VÁM ZA TO NABÍZÍME:

• práci v moderním prostředí a přátelském kolektivu

• možnost dalšího profesního i osobního rozvoje

• místo výkonu práce dobře dostupné MHD v Praze - Dejvicích

• systém zaměstnaneckých benefitů - 25 dní dovolené, 5 sick days, pružná pracovní doba, možnost home office, příspěvek na jazykové vzdělávání, účast ve vzdělávacím systému agentury

hlavní pracovní poměr na dobu určitou

Jak Vás vidí Vaše budoucí nadřízená Nikola Pluhařová:

"Hledáme přátelského a aktivního člověka, který zapadne do našeho mladého kolektivu a bude s námi sdílet naši radost z možnosti podporovat český výzkum. Jsme moderní organizace, která je otevřená novým nápadům a zároveň nabízí možnost se naučit spoustu nového, sdílet, růst a rozvíjet se."

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, pošlete nám své CV a motivační dopis prostřednictvím odpovědního formuláře níže,
a to nejpozději do
6. června 2022.