Právník/Právnička

JAKÁ BUDE NÁPLŇ VAŠÍ PRÁCE:

právní podpora v oblasti veřejných zakázek a veřejné podpory

právní podpora chodu agentury

příprava analýz a právních stanovisek pro vedení organizace

právní podpora ostatních útvarů agentury

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

dokončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo v ČR

min. 5 let pracovních zkušeností v oblasti práva, z toho min. 3 roky zkušeností v oblasti veřejných zakázek nebo veřejné podpory

komunikativní znalost anglického jazyka

rychlé osvojení nových informací a schopnost s nimi dále pracovat

komunikativnost, chuť se dále rozvíjet a vzdělávat

podíl na týmové spolupráci

pečlivost, spolehlivost

CO VÁM ZA TO NABÍZÍME:

• práci v moderním prostředí a přátelském kolektivu

• možnost dalšího profesního i osobního rozvoje

• místo výkonu práce dobře dostupné MHD v Praze - Dejvicích

• systém zaměstnaneckých benefitů - 25 dní dovolené, 5 sick days, pružná pracovní doba, možnost home office, příspěvek na jazykové vzdělávání, účast ve vzdělávacím systému agentury

hlavní pracovní poměr na dobu určitou

odměňování podle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě ve znění pozdějších předpisů. Inzerovaná pozice je zařazena ve 12. platové třídě > platový tarif může být v rozpětí 24.770,- -36.470,- + osobní ohodnocení.

Jak Vás vidí Vaše budoucí nadřízená Nikola Pluhařová:

"Hledáme přátelského a aktivního člověka, který zapadne do našeho mladého kolektivu a bude s námi sdílet naši radost z možnosti podporovat český výzkum. Jsme moderní organizace, která je otevřená novým nápadům a zároveň nabízí možnost se naučit spoustu nového, sdílet, růst a rozvíjet se."

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, pošlete nám své CV a motivační dopis prostřednictvím odpovědního formuláře níže.