Referent / ka oddělení vyhlašování veřejných soutěží

plný úvazek

JAKÁ BUDE NÁPLŇ VAŠÍ PRÁCE:

spoluúčast při výběru výzkumných projektů, které získají podporu

spolupráce na stanovování parametrů a podmínek veřejných soutěží

komunikace s uchazeči

• kontrola formálních náležitostí projektů

příprava projektových materiálů a podkladů

koordinace stížností uchazečů a jejich vyřizování

práce se spisovou službou

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

proaktivní přístup a chuť se učit novým věcem

zvládání více administrativních činností najednou

komunikativnost a organizační schopnosti

znalost práce s MS Word a Excel, znalost Google Dokumentů výhodou

samostatnost, ale i týmovou spolupráci

pečlivost a orientaci na detail

CO VÁM ZA TO NABÍZÍME:

• zajímavou a pestrou práci v moderním prostředí a přátelském kolektivu

osobní i profesní rozvoj podpořený širokými možnostmi dalšího vzdělávání

flexibilní pracovní dobu

stabilní pracovní prostředí (pracovní místo v kanceláři) dobře dostupné MHD v Praze - Dejvicích,
ale i
možnost home office

• systém zaměstnaneckých benefitů

5 týdnů dovolené a 5 sick days ročně

JAK BUDE VYPADAT VÁŠ PRACOVNÍ DEN V AGENTUŘE:

Po příchodu do práce zkontrolujete a vyřídíte emaily, v kalendáři si připomenete, jaké schůzky vás ten den čekají a připravíte se na ně. S kolegy z oddělení zkonzultujete, co vás čeká během dne a jak si můžete vzájemně pomoci, je-li to třeba. Zúčastníte se schůzek, ze kterých si můžete odnést úkol, který začnete zpracovávat. Mezitím odpovíte na případný dotaz, který přijde přes helpdesk nebo zařídíte odpověď na dopis. Samozřejmě se nesmí zapomenout na společný oběd s kolegy. Připravíte podklady, za které máte odpovědnost a jednou týdně se budete účastnit porady oddělení.

Jak Vás vidí Vaše budoucí nadřízená Markéta Šulcová:

"Do našeho týmu hledáme komunikativního a pečlivého kolegu s aktivním přístupem
a vlastní odpovědností, který bude mít chuť učit se novým věcem a společně s námi posouvat naší práci dál."

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, pošlete nám své CV a motivační dopis prostřednictvím odpovědního formuláře níže,
a to nejpozději do
20. ledna 2022.