Referent/ka Oddělení
kolektivních orgánů

plný úvazek

JAKÁ BUDE NÁPLŇ VAŠÍ PRÁCE:

účast a dohled při výběru výzkumných a inovačních projektů
- kontrola posudků při hodnocení, příprava materiálů a podkladů souvisejících s hodnocením, kontrola harmonogramu)

vedení zasedání
- promítání a formulování výstupů diskuze do stanovisek ke každému hodnocenému projektu; řízení jednání 15-40 expertů

pravidelná komunikace s interními skupinami a ministerstvy
- spolupráce na stanovení parametrů a podmínek hodnocení veřejných soutěží s různým tematickým zaměřením u programů TA ČR (ÉTA - humanitní vědy; THÉTA - jaderná a nejaderná energetika; ZÉTA - podpora mladých výzkumníků; NCK - dlouhodobé projekty; GAMA - projekty s vysokým aplikačním potenciálem a komerčním využitím; DELTA - bilaterální spolupráce) a u resortních programů (DOPRAVA 2020+ - program Ministerstva dopravy; Prostředí pro život - program Ministerstva životního prostředí; TREND - program Ministerstva průmyslu a obchodu)

komunikace a školení hodnotitelů

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

proaktivní přístup a chuť se učit novým věcem

schopnost zvládat více činností najednou

komunikativnost a přirozené vystupování i před větším auditoriem

znalost práce s MS Word a Excel, znalost Google Dokumentů výhodou

samostatnost, ale i týmovou spolupráci

pečlivost a orientaci na detail

CO VÁM ZA TO NABÍZÍME:

nadstandardní profesní a osobní rozvoj podpořený širokými možnostmi dalšího vzdělávání

práci v přátelském kolektivu

možnost přímo se podílet na strategických změnách v rámci rozvoje Technologické agentury České republiky

stabilní pracovní prostředí (pracovní místo v kanceláři), ale i možnost práce z domova

zajímavou a pestrou práci v moderním prostředí a místem výkonu práce dobře dostupným MHD - v Praze Dejvicích

systém zaměstnaneckých benefitů

zaškolení do problematiky od základů (jedná se o velmi specifickou oblast, proto počítáme s tím, že většinu potřebných vědomostí Vás naučíme)

JAK BUDE VYPADAT VÁŠ PRACOVNÍ DEN V AGENTUŘE:

Po příchodu do práce zkontrolujete a vyřídíte emaily, v kalendáři si připomenete, jaké schůzky Vás ten den čekají a připravíte se na ně. S kolegy z oddělení zkonzultujete, co vás čeká během dne a jak si můžete vzájemně pomoci, je-li to třeba. Samozřejmě se nesmí zapomenout na společný oběd. Připravíte podklady. V případě, že probíhají zasedání k hodnocení projektů, strávíte skoro celý den právě na tomto jednání, kde dohlížíte na rovný přístup a hodnocení dle stanovených pravidel. Stereotypu se tak bát nemusíte, naopak je potřeba, aby jste byl/a akční a zvládal/a dělat více věcí najednou.

Jak Vás vidí Vaše budoucí nadřízená Linda Sehnalová:

"Hledám komunikativního a akčního kolegu i týmového hráče, který chce nahlédnout do hodnocení veřejných soutěží a zjistit, jak funguje podpora vědy a výzkumu v ČR. Hledám někoho proaktivního a flexibilního, kdo se v práci nechce nudit a nevadí mu každý den pracovat na něčem jiném a zpracovávat více agend najednou."

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, pošlete nám své CV a motivační dopis prostřednictvím odpovědního formuláře níže,
a to nejpozději do
31. října 2021.