Referent/ka Oddělení
kolektivních orgánů

DPČ/DPP

JAKÁ BUDE NÁPLŇ VAŠÍ PRÁCE:

• příprava podkladů a materiálů pro zasedání, pozvánky a zabezpečení zasedání

administrativní činnost, práce v rozhraní informačního systému ISTA, práce se spisovou službou (odesílání rozhodnutí o výsledcích veřejných soutěží)

• hlídání podjatostí na zasedání, organizační podpora online zasedání

• příprava závěrečných stanovisek během zasedání

příprava dokumentů při vyhlašování veřejných soutěží

• přepočet finančního plánu dle požadavků ze zasedání

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

minimálně SŠ vzdělání

• flexibilita, samostatnost, pečlivost a spolehlivost

dokážete rychle vstřebávat nové informace a pracovat s nimi

• výhodou zkušenosti s prací v Google Workspace (Tabulky, Dokumenty, Kalendář nebo úložiště Disk Google)

CO VÁM ZA TO NABÍZÍME:

zaškolení, předání klíčových informací a agendy

• příležitost k osobnímu rozvoji, zapojení do systému vzdělávání

• příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv tvořivých lidí

místo výkonu práce dobře dostupné MHD - v Praze Dejvicích

systém zaměstnaneckých benefitů

• spolupráce minimálně do konce roku, možnost pokračování spolupráce v roce 2022

práce na DPČ/DPP s nástupem od července nebo dle dohody

Technologická agentura České republiky klade důraz na rovné příležitosti mužů a žen při rozvoji jejich profesních drah

Jak Vás vidí Vaše budoucí nadřízená Linda Sehnalová:

Hledám kolegu a týmového hráče, který chce nahlédnout do hodnocení veřejných soutěží a zjistit jak funguje podpora vědy a výzkumu v ČR. Hledám někoho proaktivního a flexibilního, jelikož se u nás vše točí kolem zasedání, která mají pevně stanovená data.

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, pošlete nám své CV a motivační dopis prostřednictvím odpovědního formuláře níže,
a to nejpozději do 30. září 2021.