Referent/ka správy výzkumu a vývoje

JAKÁ BUDE NÁPLŇ VAŠÍ PRÁCE:

• agenda referenta oddělení monitoringu a administrace

metodická činnost v oblasti systémové podpory monitoringu výzkumných projektů

podíl na změnách ve směrnicích, vnitřních předpisech a dalších návazných vnitřních dokumentů

následná realizaci těchto změn a doporučení

spolupráce na školeních

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

schopnost prezentace na seminářích

zodpovědnost a pečlivost

dobré komunikační a organizační schopnosti

samostatnost při vedení jednání

CO VÁM ZA TO NABÍZÍME:

• podíl na strategickém směřování Technologické agentury ČR

• možnost dalšího profesního a osobního rozvoje

zajímavou a pestrou práci v prostředí výzkumu a inovací

profesní podporu v přátelském kolektivu

získání nových zkušeností

• systém zaměstnaneckých benefitů

JAK BUDE VYPADAT VÁŠ PRACOVNÍ DEN V AGENTUŘE:

Nejdříve bude potřeba osvojit si informace z oblasti realizace projektů jako je kontrola průběhu projektů, kontrola podkladů ke smluvní dokumentaci, posuzování žádostí o změnu a v neposlední řadě podíl na přípravě a vedení seminářů, workshopů a jednání. Dále se budete podílet na vývoji a provozu informačního systému v souvislosti s administrací podpořených projektů. Velmi úzce budete spolupracovat s kolegy na svém oddělení, ale i s kolegy napříč celou Technologickou agenturou. Úkoly se ve většině případů řeší několik dní, ale můžete dostat i ad hoc úkol, který bude potřeba vyřešit ještě ten samý den. Když si nebudete vědět rady, vždy se najdou ochotní kolegové, kteří rádi pomohou.

Jak Vás vidí Vaše budoucí nadřízená Lenka Jozífová:

Jmenuji se Lenka Jozífová a jsem vedoucí Oddělení monitoringu a administrace. Do našeho týmu hledáme pozitivního člověka s elánem a smyslem pro detail. Pojďte s námi administrovat projekty nejlepších českých nápadů.

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, pošlete nám své CV prostřednictvím odpovědního formuláře níže,
a to nejpozději do 15. září 2021.