Specialista/ka pro projektové řízení

JAKÁ BUDE NÁPLŇ VAŠÍ PRÁCE:

vedení interního projektového týmu v TA ČR zaměřeného na nastavení procesů archivace, efektivního oběhu a digitalizace dokumentů

procesní a metodická podpora projektových týmů

podpora agendy kabinetu TA ČR

správa agendy cizích (resortních) strategií a evidence úkolů TA ČR a jejich propojení s dalšími agendami
TA ČR

příprava podkladů pro vyhodnocení plnění úkolů plynoucích z agendy kabinetu TA ČR, např. pracovních skupin s resorty, řídicích orgánů TA ČR aj.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

minimálně SŠ vzdělání, VŠ vzdělání výhodou

zkušenosti s projektovým řízením

znalost strategických dokumentů orgánů státní správy výhodou

smysl pro organizaci, komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost

schopnost rychle vstřebávat nové informace a pracovat s nimi

zkušenost práce s MS Office i s Google prostředím

CO VÁM ZA TO NABÍZÍME:

práci v moderním prostředí a přátelském kolektivu

možnost dalšího profesního i osobního rozvoje

místo výkonu práce dobře dostupné MHD v Praze - Dejvicích

systém zaměstnaneckých benefitů - 25 dní dovolené, 5 sick days, pružná pracovní doba, možnost home office, příspěvek na jazykové vzdělávání, účast ve vzdělávacím systému agentury

hlavní pracovní poměr na dobu určitou

Jak Vás vidí Vaše budoucí nadřízená Lucie Kubalová:

Do týmu hledám osobu, která se nebude bát různorodé práce a bude si umět hledat nové cesty.

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, pošlete nám své CV a motivační dopis prostřednictvím odpovědního formuláře níže,
a to nejpozději do
30. června 2022.