Expert v oblasti programování

práce na IČO

Technologická agentura hledá spolupracovníky na IČO / experty v oblasti programování v definovaných činnostech:

JUNIOR TESTER

JAKÁ BUDE NÁPLŇ VAŠÍ PRÁCE:

testování v testovacím prostředí ISTA:
testování funkčnosti informačního systému
testování vypracovaných ticketů (zadání změn) od ICT
testování nastavení požadovaných kontrol
testování tiskové sestavy

pomoc s provozními činnostmi analytika procesů oddělení veřejných soutěží:
práce s informačním systémem ISTA:
zadávání parametrů veřejných soutěží do informačního systému ISTA
zadávání otázek na formální kontrolu do informačního systému ISTA
vytváření zadání pro ICT (formou ticketů) na požadované změny

komunikace s interním ICT oddělením

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

jste student ICT oboru

pečlivost a pracovitost

analytické myšlení

časovou flexibilitu

zkušenost s testováním informačních systémů výhodou

MENTOR (SENIOR)

konzultace ohledně nastavování nového IS v modulech nezbytných pro oddělení vyhlašování veřejných soutěží (podávání návrhů projektů a formálních kontrol ve veřejných soutěžích)

spolupráce na vytvoření zadání pro ICT dodavatele na vytvoření modulu pro formální kontrolu návrhů projektů

spolupráce na řešení minitendru pro vytvoření aplikace na podávání návrhů projektů

• zkušenosti s vývojem informačních systémů

zkušenosti s informačními systémy pro poskytování dotací výhodou

Pokud Vás některá z nabízených pozice zaujala, pošlete nám své CV a motivační dopis prostřednictvím odpovědního formuláře níže.